Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (128 | 85%)

MLADŠÍ ŽÁCI JARO 2016

ČKYNĚ - ŠUMAVSKÉ HOŠTICE/HUSINNEC  1 : 1

V prvním zápase jsme přivítali spojené družstvo Šumavských Hoštic a Husince. Hosté měli více ze hry a vytvořili si několik nebezpečných závarů, které jsme přežili jen s přispěním štěstěny a výborně chytajícího Pepy Hédla. Naše ojedinělé útoky vedl David ,,Kevin´´ Nezbeda, několikrát se individuálně prosmýkl přes hráče hostí a vybojoval několik rohových kopů. Světlá chvilka prvního poločasu přišla okolo dvacáté minuty. Odkop od branky mazácky zpracoval Mirďa Zuzka, sklepl balon na Kevina, který se obtočil okolo protihráče a uličkou vyslal do úniku Petra Kotála. Peťa tváří v tvář golmanovi střílel těsně mimo. Druhá půle se odehrávala v podobném duchu jako ta první- Hoštice střílí, Josef chytá. Domacího fanouška mohla dobře naladit jen utěšená pumelice z dvaceti metrů, kterou vyslal Petr Bíca. Golman hostí s vypětím všech sil vyrazil na roh. Okolo 40 minuty si vybrala slabší chvíli i čkyňská defenziva. Pepa netakticky rozehrál míč na Jakuba, který prováhal čas na odkop a pod pressingem přišel o míč jen pár metrů před naší brankou. 0:1 Deset minut před koncem domácí tým přeskupil své řady do ofenzivnějšího pojetí. Kevin se v útoku ani neohřál a už po propadlém odkopu od brány pádil sám na soupeřovu branku. Se zakončením neváhal a prostřelil brankáře hostí. Poslední minuty si už čkyňští pohlídali a udrželi vydřený remízový stav. V penaltovém rozstřelu opět čaroval Pepa Hédl a vyškrábl i dva dobře umístěné kopy. Na rozhodující penaltu šel benjamínek týmu Mirďa s pokyny zamířit po zemi k tyči. Úkolu se zhostil doslovně a za přispění drnu se jeho plazivá střela doplazila za brankovou čáru. Čkyně si tak v úvodním kole připsala štastné dva body.

10. kolo

11. kolo

Branky: 1. Weiss Filip, 7. Sojka Petr, 8. Andraschko Matouš, 36. Šturma Daniel, 40. Andraschko Matouš, 52. Sojka Petr, 53. Šturma Daniel, 58. Iliev Adam - 41. Růžička Lukáš

12. kolo

Branky: 20. Kotál Petr - 15. Jech Viktor, 25. Reindl Patrik, 41. Pešek Josef

13. kolo

Branky: 25. Koubek Jan, 5. Nezbeda David, 10. Nezbeda David, 41. Nezbeda David - 3. Kliment Adam, 17. Kliment Adam, 21. Podroužek Miroslav, 25. Podroužek Miroslav, 30. Podroužek Miroslav, 33. Uhlík Jaroslav, 39. Uhlík Jaroslav, 42. Hodina Adam, 46. Podroužek Miroslav, 56. Hodina Adam, 60. Hodina Adam

14. kolo

15. kolo

Branky: 5. Kotál Petr, 25. Nezbeda David - 5. Košik Martin, 28. Pravda Tomáš

16. kolo

Branky: 10. Novotný Matyáš, 13. Novotný Matyáš, 16. Novotný Matyáš, 20. Schettini Matteo, 25. Chalupa Lukáš, 29. Chalupa Lukáš, 33. Chalupa Lukáš, 39. Chalupa Lukáš, 43. Chalupa Lukáš, 45. Bašta Jan, 47. Krejčí Lukáš, 51. Kubačka Pavel, 53. Kubačka Pavel, 56. Kubačka Pavel, 59. Kubačka Pavel

17. kolo

Branky: 5. Řezník Jan, 10. Řezník Jan, 15. Řezník Jan, 40. Sedlák Filip

18. kolo

Branky: 0. Břicháček Adam, 0. Toušek Filip, 0. Baloušek Tomáš, 0. Turek Jan, 0. Srch Adam, 0. Stříhavka Josef, 0. Brom Ondřej, 0. Turek Jan, 0. Srch Adam - 0. Nezbeda David, 0. Růžička Lukáš